KONTAKTA OSS

Adress

Ingenjörsvägen 34, Liljeholmen 117 59 Stockholm

Mån-fredag 07.00-19.00

Om du åker kollektivt är tvärbana årstadal, T-bana liljehomen närmast. Det finns även bussar som stannar i närheten. Om du kommer till oss via bil har vi ingen egen parkering, dock finns det gott om parkering på gatorna runt kliniken.

VI SOM JOBBAR PÅ TOTALKROPP

Läs full information om medarbetarna på länken här

Peter Viklund

peter@totalkropp.se
Leg. Naprapat, Grundare av Totalkropp

Johanna Lindgren

johanna@totalkropp.se
Leg. Naprapat, Klinikchef Totalkropp

Maren Jansen

maren@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Therese Hammare

therese@totalkropp.se
Massageterapeut

Tim Hustad

tim@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Miriam Loftheim

miriam@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Eleonore Ram

eleonore@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Nathan Weiss

nathan@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Sarah Lindgren

sarah@totalkropp.se
Naprapat

Henri Kallastu

henri@totalkropp.se
Naprapatstudent åk 4