Kontakta oss

Fyll i kontakformuläret till höger, ring oss direkt eller gå direkt till tidsbokningen.

Ring oss på 08-54 900 700

Klicka här för att komma till tidsbokningen

Ingenjörsvägen 34
117 59 Liljeholmen, Stockholm
Epost: kontakt@totalkropp.se

VI SOM JOBBAR PÅ TOTALKROPP

Läs full information om medarbetarna på länken här

Peter-ny2

Peter Viklund

peter@totalkropp.se
Leg. Naprapat, Grundare av Totalkropp

Johanna-ny2

Johanna Lindgren

johanna@totalkropp.se
Leg. Naprapat, Klinikchef Totalkropp

Maren-ny2

Maren Jansen

maren@totalkropp.se
Leg. Naprapat

therese-ny2

Therese Hammare

therese@totalkropp.se
Massageterapeut

Tim-ny2

Tim Hustad

tim@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Christoffer-ny2

Christoffer Brickarp

christoffer@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Miriam-ny2

Miriam Loftheim

miriam@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Mikael Larsson

Naprapat

Eleonore Ram

Naprapat