Kontakta oss

Fyll i kontakformuläret till höger, ring oss direkt eller gå direkt till tidsbokningen.

Ring oss på 08-54 900 700

Klicka här för att komma till tidsbokningen

Ingenjörsvägen 34
117 59 Liljeholmen, Stockholm
Epost: kontakt@totalkropp.se

VI SOM JOBBAR PÅ TOTALKROPP

Läs full information om medarbetarna på länken här

Peter Viklund

peter@totalkropp.se
Leg. Naprapat, Grundare av Totalkropp

Johanna Lindgren

johanna@totalkropp.se
Leg. Naprapat, Klinikchef Totalkropp

Maren Jansen

maren@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Therese Hammare

therese@totalkropp.se
Massageterapeut

Tim Hustad

tim@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Henrik Yttervik

Naprapat

Miriam Loftheim

miriam@totalkropp.se
Leg. Naprapat

Eleonore Ram

Naprapat

Eva Elfström

Leg. Naprapat

Jeanette Bodén

Naprapat

Nathan Weiss

Naprapat